מור פרוייקטים

עבודות גבס - חומר גלם לגימור מושלם

קבלן גבס

אין פרויקט שיפוצים שלא צריך בשלב מסוים את שירותיו של קבלן גבס. כמעט כל בנייה פנימית היום מתבצעת בעזרת מחיצות גבס, ולכן קבלן גבס מיומן הוא חלק חשוב בדרך לעיצוב החדש.

ברוב המקרים שבהם מתבצע שיפוץ בדירה או משרד, משנים המעצבים את החלוקה הפנימית של החלל כדי להתאים את המקום בצורה יותר טובה לדרישות הדיירים ולאורח חייהם.

גבס נחשב מאז ועד היום לחומר גלם פופולארי, בין אם זה עיצוב, בנייה או שיפוץ עבודה עם חומר הגבס נותנת מענה מדוייק לפי בחירה. באמצעות גבס ניתן לשפץ ולשדרג כל חלל בבית לפי דרישה. אפשר להפעיל את היצירתיות והדימיון וליצור משהו ייחודי שלא נראה לפני. להפוך כל חלק בכל חלל למקורי ואידאלי לכל אחד.

כל קבלן גבס גם יודע להתאים את סוג המחיצה לסביבה בבית או העסק שבהן היא צריכה להיות מותקנת.

למה גבס?

גבס הינו אמצעי חשוב לעיצוב כל בית או כל משרד ונותן אפשרות לפתרונות רבים ומגוונים לכל חלל בדיוק לפי דרישה, חברת מור פרויקטים מתמחה בעבודות גבס ורואה בו כחומר גלם שעוזר בתהליך עבודה בכל פרויקט ופרויקט  האפשרות של חומר גלם זה לקחת את הפרויקט צעד קדימה ולשדרג אותו בעבות גימור מושלמת הופכת אותו לפופולארי במיוחד אצלנו בחברה כאשר אנחנו עובדים על פרויקטים רבים. גבס נותן ביצוע מושלם באופן הטוב ביותר להגשמת חלום לכל לקוח, בין אם זה שיפוץ לבית, שיפוץ משרדים או כל חלל אחר אשר דרושה עבודת שיפוץ.

הגבס הוא אמצעי הרבה יותר נוח וגמיש כשרוצים קווים עיצוביים לא סטנדרטים. אפשר באמצעותו ליצור הרבה יותר בקלות מאשר בעבודה עם לבנים את רוב מה שהמעצב או הדיירים רוצים לראות. קבלן גבס יכול באמצעות מחיצות הגבס לבנות נישות להסתרת אלמנטים כמו רמקולים או גופי תאורה, לבנות תקרות כפולות או סמויות, קרניזים, קירות אלכסוניים ועוד.

בעזרת חומרים ייעודיים שמכניסים בין שני  מחיצות הגבס אשר מהן בנוי הקיר  אפשר גם לייצר בדודים נגד חום וקור, ובידוד אקוסטי למניעת גלישה של רעשים כמו במקרה של חדר שעוסקים בו בנגינה.

אנחנו במור פרוייקטים רואים את הליך העבודה עם חומר הגבס כהליך אשר נותן ללקוח מענה לפי דרישה, עבודות גבס מאפשרות הליך עבודה נקי ומתוקתק אשר נותן פיתרון מיוחד לכל מקום בבית, לכל חלל במשרד, לכל איזור אשר דרוש בו עבודת שיפוץ כזו או אחרת.

אז למה לבחור גבס?

הבחירה בגבס מובנת והגיונית, גבס הוא חומר עמיד, חזק ובטוח. התקופה שלו נשמרת לזמן רב ובכך הוא נותן ביטחון שעבודת השיפוץ תשמר לזמן רב. גבס הוא חומר אידאלי בכך שהוא מאפשר גמישות ובכך נותן את האפשרות לשפץ ולבנות בדיוק לפי המטרות המדויקות של הלקוח בכל חלל. כאשר יש יד חופשית שזה נוגע לעיצוב אפשר לחשוב בצורה יצירתית יותר ופתוחה יותר בנוסף לכך שאם משהו באמצע התהליך לא יצא כפי שחשבו מבחינה פרקטית או כל בחינה אחרת האפשרות לשנות מהירה ובטוחה.

קבלן גבס- רואים הכל כבר מהתחלה

גבס מאפשר לראות עוד מההתחלה את התוצר הסופי שהתקבל, עבודה עם חומר שכזה שווה ערך לעבודה חלקה, אחידה ומושלמת. חשוב לזכור שגבס עומד גם מפני לחות וגם מפני אש בנוסף כמובן לאיטום הקירות החיצוניים אשר מאפשרים בידוד חום או בידוד קור, תלוי במיקום החלל או על פי דרישת הלקוח.

סוגים שונים של גבס

קבלן גבס רוכש מחיצות גבס סטנדרטיות כשהוא צריך לבנות קירות של חדרי מגורים או משרדים.

לצורך בנייה של קירות בחדרים או חללים שאמורה להיות בהם לחות, כמו מטבחים וחדרי אמבטיה, משתמש קבלן גבס בקירות ירוקים. המחיצות קרויות כך בגלל צבען אבל הן עמידות יותר לביבה לחה, ובין השכבות שמהן הן בנויות יש חומר דמוי ווקס שיודע להתמודד עם לחות.

קירות גבס אדומים הם קירות שעמידים בפני אש. כמובן שלא מדובר בעמידות מוחלטת, אבל קבלן גבס מתקין אותם בדרך כלל במשרדים, שם יש דרישה כמעט תמידית לשימוש בקירות אדומים. כל קבלן גבס גם מקבל מהמתכנן את דרגת העמידות לאש של הקירות שעליו להתקין, כי הקירות האדומים קיימים בדרגות עמידות שונות, בהתאם לכמות וריכוז חומר דוחה אש מיוחד אשר מרוסס עליהם בתהליך יצורם.

במקומות עתירי פעילות קבלן גבס ישתמש ברוב המקרים בלוחות דיימונד. אלה לוחות עמידים גם בפני לחות וגם אש, והם חזקים במיוחד ויכולים לעמוד בפני מכות הרבה יותר חזקות מקירות רגילים.

עוד על קבלן גבס

כל קבלן גבס נתקל במהלך שנות עבודתו בדרישה להתקין נישה מיוחדת למערכת השמע. לצורך יצירת הסתרה ועם זאת אקוסטיקה שמתאימה למיקום רמקולים, הוא ישתמש בלוחות שנקראים סאונד בורד.

יש גם סוגי לוחות גבס שבניגוד לכל הלוחות האחרים יכול לעשות בהם קבלן גבס שימוש מחוץ למבנה. לוחות אלה עשויים מצמנט, והתכונה העיקרית שמייחדת אותם מלוחות גבס אחרים היא יכולתם להתמודד עם רטיבות, דבר לא מומלץ לאף סוג של מחיצת גבס מלבדם.

קבלן גבס שעובד בכפוף עם חברת שיפוצים מקצועית מכיר את עבודתו ידע להתקין בכל מקום את לוחות הגבס המתאימים, ולעצב בעזרתם כמעט כל דבר שנדרש ממנו.

מתעניינים בעבודות גבס ברמה הגבוהה ביותר לבית או למשרד? השאירו פרטים ונשמח לעזור