מור פרוייקטים

שיפוץ משרדים

שיפוץ משרדים עם מור פרויקטים

המשרד הוא חזות החברה שיושבת בו, כמו חלון ראווה של חנות. צורת המשרד, עיצובו וחללי העבודה בו משפיעים באופן ישיר על האווירה, איכות העבודה, תפוקת העובדים וגם על הרגשת הלקוחות המבקרים בו.

עם התפתחות התחום של השגת יעילות בעבודה באמצעות הנדסת אנוש במובניה השונים, התפתחה גם ההבנה שבמשרד שמשרה אווירה נעימה, בנוי בצורה שמתאימה לדרישות הלקוח ועובדיו, התפוקה תעלה ויחסי האנוש בו יזכו לשדרוג בגלל אווירה נעימה ונוחה.

יש לזכור שעובדי המשרד מבלים בו שעות רבות כל יום, וזהו למעשה בית שני להם, ולכן צריך להשקיע מאמץ כדי לספק להם סביבת עבודה נעימה ופונקציונאלית.

ברור אם כך שלחברות העוסקות בשיפוץ משרדים יש תפקיד לא קטן בהצלחת העבודה במשרד.

שיפוץ משרדים מתחיל בתכנון נכון

עברו הזמנים שבמשרד שעובר לחלל עבודה חדש מסתפקים במריחת צבע על הקירות, וילונות חדשים, ויאללה לעבודה.

תכנון משרד ע״י מדפים למשרד היום הוא כבר עניין מדעי, כשכל מרחב בו אמור להיות מנוצל בצורה מקסימלית לנוחיות השוהים בו. כל סנטימטר חשוב, וחברות מיוחדות מתמחות בביצוע תצפיות ומדידות על העובדים, כדי לאפיין בצורה מדויקת את מה שהכי יתאים להם. במקרים מסוימים אפילו גובה הכיסא והשולחן, וזווית המשענות מיוצרים בצורה פרטנית לכל עובד במיוחד.  

יש כמובן אלמנטים כלליים כמו צבעים, חלוקה פנימית, סוג גופי התאורה וצבע הווילונות, ריהוט חדש שאותם מתכנן מעצב מקצועי לפני כל פרויקט של שיפוץ משרדים.

לכל אחד יש חזון, אנחנו כאן במור פרוייקטים עובדים כל פעם מחדש כדי להגשים אותו.

לוחות זמנים בשיפוץ משרדים

משפחה שדירתה עוברת שיפוץ יכולה בחלק מהמקרים לעבור לתקופה קצרה לגור אצל חברים, משפחה או שכנים טובים.  לא כך כשמדובר בשיפוץ משרדים. המשרד אמור להמשיך לתפקד ועובדיו ממשיכים להגיע כל בוקר לעבודה ולכן יש בשיפוץ משרדים צורך לבנות לוח זמנים שיאפשר את המשך פעילות המשרד.

הכלל החשוב הראשון הוא שאי אפשר לעבוד על כל חלל המשרד במקביל. יש צורך להשאיר בכל רגע של הפרויקט אזורים בהם יהיה ניתן להמשיך את פעילות העובדים. בשיפוץ משרדים, שלא כמו בשיפוץ דירות, לא שוברים הכול במכה. מתחילים באזור אחד, ורק אחרי סיום כל העבודות בו, אפשר להעביר אליו עמדות עבודה ולאפשר לעובדים לתפקד בו בזמן שהמקום הרגיל שלהם נכנס לשיפוץ.

יש גם משמעות לשעות העבודה. שיפוץ משרדים, כמו כל שיפוץ אחר, יוצר רעש ואבק שמן הסתם יפריעו לעובדים וללקוחות. השאיפה היא לנצל את שעות הלילה ולפעמים גם את סופי השבוע לטובת שיפוץ וניקיון משרדים.

צריך גם להתחשב בעונתיות העבודה במשרד אם קיימת, למשל משרדי תיירות יעדיפו להתחיל שיפוץ בחורף ולא בקיץ, ולעומת זאת יש מקומות בהם מתבצע שיפוץ משרדים דווקא בקיץ, מהסיבה הפשוטה שרוב העובדים והלקוחות יוצאים לחופשות ולכן יש האטה מובנת בעבודה.

התחייבות לעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו היא המפתח להצלחת הפרוייקט ביחד עם איכות הביצוע. משרד הוא עסק לכל דבר, שמשלם דמי שכירות ומיסים עירוניים, משכורות ועוד הוצאות נוספות. כל פיגור או אי עמידה בלוח הזמנים של הפרויקט יגרמו לבעלי המשרד הפסדים כספיים, כיוון שגם אם יקפיד הקבלן על כל מה שצוין למעלה, עדיין פרויקט שיפוץ משרדים פוגע בהתנהלות העבודה במשרד.

בואו נבצע את השיפוץ הבא שלכם ביחד! השאירו פרטים ונשמח לעזור