שיפוצים במרכז

הילדים גדלו וצריך להוסיף עוד חדר? במטבח כבר לא מסתדרים כי המקרר החדש גדול ולא מתאים לפינה שלו? ובכלל, כבר שנים שאתם רוצים לשנות דברים בבית, שיראה יותר מעניין, יותר נוח, שיהיה יותר מקום?

אם אתם גרים במרכז הארץ, יש הרבה חברות שיפוצים במרכז שיודעות לממש חלומות. להוסיף חדר ילדים, לעצב מחדש את המטבח והאמבטיה, ובעצם, כל חברת שיפוצים במרכז תיתן לכם את מלא התמיכה והייעוץ כדי להגיע לדירה  שרציתם בלי לארוז ולהזמין הובלה.

בית חדש באותה הכתובת.

למה לצפות מחברת שיפוצים במרכז?

לפני שאתם מזמינים נציגי חברות שיפוצים כדי לבחור למי לתת את המפתחות לפרויקט, מן הסתם כבר תכננתם, לבד או בעזרת מעצב פנים, את מה שתרצו לקבל בסוף הפרויקט. ראיתם הרבה בתים אחרים, שוטטתם במרחבי הרשת כדי לקבל רעיונות והשראה, וביקרתם בכל מיני מקומות שמוכרים בהם אמבטיות וכיורים וארונות מטבח ומה לא?

עכשיו יש תכנית, צריך להוציא אותה אל הפועל. חברת שיפוצים במרכז תעזור לכם בשלב הראשון להבין אם יש בתכנית שלכם אלמנטים שאינם אפשריים לביצוע מבחינת בנייה, או שיש פתרונות שלא חשבתם עליהם, אשר יביאו אתכם לאותה תוצאה סופית בדרך יותר זולה, יותר מהירה או יותר בטוחה.

כל חברת שיפוצים במרכז שיש לה די ניסיון וותק, יודעת כבר מה לא כדאי לעשות ומה עדיף על מה. בלוקים או גבס? צנרת פלסטיק או ברזל? גרניט פורצלן או השד יודע מה? אחרי ניהול וביצוע של פרויקטים רבים, מנהלי כל חברת שיפוצים במרכז יודעים כבר בעל פה ממה כדאי להיזהר, במה בכלל לא כדאי לגעת,  ובאיזה חומרים עדיף להשתמש, אם לוקחים בחשבון חום וקור, חשיפה לשמש או גשם, אוויר לח או משאות כבדים.

קדימה לעבודה!

הסתיימו כל שלבי העיצוב, תכנון והכנת המפרט הטכני. עכשיו צריך להתחיל לשבור. כן כן, בשביל לבנות מחדש צריך לשבור ולפנות את הישן. חברת שיפוצים במרכז, ובעצם גם בדרום ובצפון, מתחילה את הפרויקט בהרבה רעש, אבק ובלגן. צריך להרוס את כל הקירות שלא מופיעים בתכנית החדשה, לפנות אביזרי אינסטלציה סניטרית  שרוצים להחליף, ולפרק ארונות שבמקומם הזמנתם חדשים.

אחרי שהכול פורק ופונה לאתר הפסולת או המחזור הקרוב, הגיע תורם של בעלי המקצוע. כל חברת שיפוצים במרכז מעסיקה או מקושרת לבעלי מקצוע בכל תחום בנייה שהפרויקט נזקק לו. אם לצורך שבירה ופינוי של הקירות ויתר הדברים הישנים לא צריך מומחים גדולים, הרי כשמגיעים לשלב שבו מתחילים לבנות בהתאם לתכנית העיצוב החדשה, אין מקום לטעויות, ורצוי שכל בעל מקצוע שיניח מחיצת גבס במקום, או ימקם את ברז האמבטיה במיקומו החדש, יהיה מומחה במקצועו ולא כולבויניק ש"יודע" לעשות הכול.

חברות שיפוצים רציניות במרכז הארץ יכניסו אליכם הביתה רק מומחים, וידאגו שתקבלו את המוצר המוגמר המושלם, בדיוק כפי שחלמתם עליו.

שיפוצים במרכז