מור פרוייקטים

תכנון מקצועי לפרוייקט עתידי

כאשר מדברים על התכנון בשלב הפרויקט מדברים על ההליך החשוב ביותר. תכנון נכון מההתחלה גורם לפרויקט הבנייה להיעשות בצורה הטובה ביותר, ללא תקלות מיותר, ללא בזבוז זמן והגדרת יעדים המותאמים בדיוק לתכנון הראשוני ובקשות הלקוח השונות. כאשר עובדים עם לוח זמנים מסודר מתחילים את תהליך הבנייה באופן יעיל ותקין. תהליך שמעורבים בו גורמים רבים, ובכך יש לדעת שהכל יהיה באופן הטוב ביותר עוד בשלב התכנון והבנייה. תכנון הליך בנייה מלא ברבדים ובכך אנחנו, חברת שיפוצים מור פרויקטים, עובדים עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום הנותנים לנו ולכם את הידיעה שתכנון הבנייה של הפרויקט יעשה כפי שצריך.

אנחנו, חברת שיפוצים מור פרויקטים, מאמינים בהצבת יעדים לפי לוח זמנים, בדו שיח וליווי הלקוח בכל שלב ושלב. זה אומר שגם בשלב התכנון הראשוני יש לדעת הכל על עתיד הפרויקט כאשר הוא בידיים שלנו, על חומרי הגלם שבהם אנו נשתמש, על התקנים השונים, על בעלי המקצוע שיתנו יד להליך מוצלח וכמובן מתי הפרויקט יסתיים. אמינות ושקיפות לא סתם נחשבים אצלנו בעלי חשיבות רבה, אנחנו ניידע אתכם בכל שלב ושלב על הליך העבודה. נעדכן ובעיקר נהיה כאן בשבילכם בכל רגע נתון. אכפת לנו מכל פרויקט כי כאשר הוא מצליח אנחנו רואים בזאת גם הצלחה שלנו.

תכנון תוכנית אשר תספק חשיבה נרחבת על סביבת חיים
אשר נוחה לכל הדיירים העתידיים בבניין היא מלאכת מחשבת.
הקפדה על דרישות הלקוח ומענה מדוייק לכל הציפיות שלנו תיתן לו בדיוק מה שהוא מצפה, מה שמגיע לו ובעיקר מה שאנחנו במור פרוייקטים רוצים שהוא יקבל. את החזון שלו, את החלום שלו.

בראש ובראשונה יש לדאוג לתכנון מבנה יציב, חזק ועמיד. מבנה אשר בסיום התהליך יעמוד בכל הקריטריונים והדרישות של התקנים השונים. לכל שטח יש תנאים משלו ולכן יש לדאוג לטוב ביותר לטובת הפרוייקט ובכך לדעת שהפרוייקט נעשה בצורה הטובה ביותר וללא תקלות עתידיות העלולות לצוץ. הידע והניסיון הרב שיש לנו חוסך לכם זמן רב והוצאות מיותרות גם בשלב ההתחלתי של תכנון תהליך הבנייה וכמובן בהמשך העבודה עד קבלת המפתח.

תוך תפעול מוצלח של אופרציה שלמה של כל בעלי המקצוע השונים, דאגה לכל פרט ודקדוק בכל הדברים הקשורים להליך התכנון. אנחנו חברת שיפוצים מור פרויקטים נדאג לקבל את האישורים המתאימים והנחוצים להתחלת עבודה בשטח ולהליך בנייה בתקציב הנקבע מראש ובדיוק לפי תהליך התכנון.

מעוניינים בליווי בשלב התכנון של הפרוייקט הבא? השאירו פרטים ונשמח לעזור