מור פרוייקטים

פיקוח מקיף להליך בנייה אידיאלי

להליך בנייה יש מספר שלבים חשובים, פיקוח הינו חלק הכרחי של מעקב צמוד אחר הפרוייקט מתחילתו ועד התוצר המוגמר, כדי לקבל תכנון נכון בכל שלב ובשלב בפרוייקט. ככל שהבחירה בחברה שתפקח על הליך הבנייה היא בחירה של חברה בעלת ניסיון וידע רב כך ניתן לדעת בביטחון שהפיקוח יהיה מוצלח ושניהול התהליכים השונים ושלבי האופרציה המורכבים בהליך הבנייה יעשו באופן הנכון, הטוב והאידאלי ביותר.

אנחנו, חברת שיפוצים מור פרוייקטים נותנים דגש נרחב ומודעים לחשיבות של הפיקוח בהליך הבנייה. פיקוח מקצועי הינו פיקוח שיהווה את היתד היציב לבנייה בדיוק כפי שצריך, בנייה אשר נעשית בתנאים הטובים ביותר עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר. פיקוח על תהליך הבנייה נותן ללקוח את הביטחון שהליך הבנייה שלו עומד בתקנים הנכונים, בתקציב הנקבע מראש ובעיקר שהליך הבנייה נראה בצורתו הסופית בדיוק כפי שתוכנן מראש עם הלקוח.

אנחנו במור פרוייקטים מאמינים בתקשורת ובהידברות.
מבחינתנו הבנה מוחלטת של רצון הלקוח ייתן לנו את הידיעה שאנחנו עושים הכל בדיוק כפי שנקבע ולכן בפגישה הראשונית אנחנו באים עם בעלי המקצוע אשר ילוו את הפרויקט בכל שלביו
כדי שיכירו, ישמעו, יבינו ויתנו את הנקודות שלהם להליך מוצלח, יעיל ונכון.

היחוד שלנו והנוסחה שלנו להצלחה בכל פרוייקט ופרוייקט, קטן כגדול, הוא בתהליך הפיקוח הצמוד של הקבלן הראשי ומנהלי העבודה המקצועיים בכל התהליכים בבניית או שיפוץ הנכס.

חברת מור פרוייקטים מתחייבת לפקח על הליך הבנייה באופן הטוב ביותר בכל תהליך ותהליך בפרויקט ובכך לתת לכל לקוח את השקיפות המלאה לכל אורך התהליך, שילוב של אמינות, יעילות והשמת דגש על כל פרט ופרט בפרוייקט יגרום לתוצר המושלם להיות מוגמר. בדיוק כפי שצריך.

החשיבות של פיקוח מהשלב הראשוני עד לעבודת הגמר נותנת באופן הרצוי את הערך המוסף לפרוייקט, השמת דגש גם על הפרטים הקטנים יגרום לפרוייקט להיות בדיוק לפי התכנון ושכל הליך והליך בתוכנית יהיה בדיוק לפי המפרט הנחוץ, בלי קיצורי דרך ובלי פתרונות מהירים. עבודה יעילה עושים בחכמה גם אם נדרש זמן עבודה ארוך יותר. פיקוח על הליך הבנייה ייתן את האינדיקציה המוחלטת שהליך הבנייה נעשה בהתאם לבקשות ויותר מכך, בהתאם להסכם אשר נקבע מראש עם הלקוח.

מעוניינים בפיקוח מקצועי לפרוייקט הבא שלכם? השאירו פרטים ונשמח לעזור