מור פרוייקטים

עיצוב פנים מושלם לבית חכם

רבים רואים את עיצוב פנים הבית כאומנות, ובצדק. לעצב את הבית דורש מחשבה רבה, מקצועיות וכמובן פרקטיות. שילוב של יופי ותכנון אשר ייתן לבית (או לכל חלל נבחר אחר) את ההתאמה הנדרשת ותוביל לתוצאה  טובה יותר, מושכת יותר ושימושית הרבה יותר.    

כאשר בוחרים חברת שיפוצים מקצועית לתהליך של עיצוב פנים לבית או למשרד צריך לבחור בחברת שיפוצים איכותית, חברה אכפתית בעלת ניסיון רב וידע בתחום זה כדי להעניק ללקוח את התחושה המלאה של ביטחון, של אכפתיות, של ידיעה שהפרויקט שלו נמצא בידיים הטובות ביותר. אנחנו חברת שיפוצים מור פרוייקטים מבטיחים להיות עם הלקוח בכל שלב בתהליך, מרגע התכנון עד המוצר המוגמר. עם אוזניים קשובות ועיניים פקוחות בידיעה שהפרויקט הזה, כמו כל פרויקט שלנו, יעשה באופן הטוב ביותר.

בין אם שלב עיצוב הפנים נעשה בזמן השיפוץ או אחרי יש להבין את הטאץ' שכל לקוח מעוניין לקבל. בחירת ריהוט נכונה לצבעים השולטים, שבירה של הצבעים עם פריט אחר שיכניס משהו חדש שלא היה לפני לחלל, משחק עם תאורה, וילונות, שטיחים וכל אביזר נוסף הכנס לחלל שעובר את התהליך. האפשרויות אין סופיות, כל מה שנותר זה רק לבחור ולתת לקסם לעשות את שלו.

עיצוב פנים נחשב תהליך שצריך להיעשות באופן אידיאלי כדי להגיע לתוצאה המתבקשת. כאשר עובדים עם תכנון נכון בהתחלת התהליך עם לוח זמנים מסודר ועובדים עם דגש על אסתטיקה, שימוש בחומרי גלם איכותיים ובשקיפות מלאה עם הלקוח- עוזרים להפוך את החלום למציאות, מכניסים לבית את האווירה הרצויה, למשרד את רוח החיים החדשה שתעזור גם לעובדים להפיק יותר וגם ללקוחות להתרשם מהמשרד הרבה יותר.

כיום, עיצוב פנים תופס חלק נכבד מהמחשבה של כל אדם לדרך בה הוא רוצה להראות את החזון שלו, את התחושה שהוא רוצה להעביר כאשר נכנסים לחלל הבית או חלל המשרד. שלב תכנון עיצוב הפנים הוא השלב הקריטי והחשוב ביותר בתהליך. בפגישה הראשונית, אנחנו חברת שיפוצים מור פרויקטים עובדים עם מיטב מעצבי הפנים של ישראל, המעצב הנבחר יהיה איתנו בפגישה הראשונית כדי להבין בדיוק את הרעיון הכללי של הלקוח, כדי להקשיב, לדעת, להאזין ואפילו לשדרג את אותו חלום למשהו שהוא הרבה יותר. כל מה שנותר זה רק לקבוע, להיפגש ולראות כיצד אותו רעיון הופך במהרה למשהו מוחשי ואמיתי.

מעוניינים בשירות עיצוב פנים לבית או למשרד? השאירו פרטים ונשמח לעזור