מור פרוייקטים

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח

מטבח הוא מקום מאוד אישי ולכן הרבה בשלנים עושים שיפוץ מטבח.  זה המקום בו הבשלנים של הבית רוקחים מטעמים לבני המשפחה. זה נעשה עם המון אהבה ויצירתיות, ואסור שמשהו יפגע ברצף ובאהבה הזו- כמו למשל מטבח לא מתאים. מטבח שאינו עונה על הצרכים של המבשלים, עלול להוציא אותם מדעתם, לחבל במלאכת הבישול ואף לגרום להם לשנוא את העמידה והבישול, רק בגלל שלא נוח להם לתפקד במטבח, כי הוא לא עונה על הצרכים שלהם.

נוחות ופרקטיות הן השילוב המנצח בכל הנוגע לשיפוץ מטבח. המטבח צריך להיות מרווח דיו כדי שיהיה נוח לזוז בו ושיוכל להכיל מספר אנשים בו זמנית. הפרקטיות חשובה כדי להתמצא בכל הארונות ובתכולה שלהם.

ככל שיהיה קל יותר להתנהל במטבח, כך החשק לבשל יגדל.

בישול איננה מלאכה קלה בכלל. הוא דורש שיתוף של המון דברים, חומרים, מצרכים, כלים ועוד. כל אלה צריכים להיות מזומנים ומוכנים לטובת השלב הקריטי שהוא שלב הבישול, לכן חשוב מאוד שהגישה אל הכלים, מצרכים, חומרים, תבלינים ועוד, תהיה קלה ונוחה. שהבשלנים ידעו איפה כל דבר מונח, יוכלו להוציא ולשלוף אותו בקלות, והמטבח עצמו צריך להיות בנוי בצורה כזו, שהוא מקל על מי ששוהה במטבח ועושה לו את החיים קלים.

שיפוץ מטבח- הכנה למכשירים

בכל מטבח יש המון מכשירים שמתפקדים, כדי ליצור את יצירות המופת האכילות. בהתאם צריכים להיות במטבח כל מיני כלי עזר שהם כמובן תנור אפיה, כיריים לבישול, מדיח ועוד מכשירים שמן הסתם בוודאי מונחים על השיש.

תפקידו של מי שעושה שיפוץ מטבח, היא לבצע התאמה בין מקורות החשמל והמים לצרכים של המטבח. זאת כמובן אחרי שבעלי המטבח מחליטים איפה עומד כל מוצר חשמלי גדול, בהתאם יכין השיפוצניק שקעים לחשמל, אינסטלציה למוצרים הללו ויעסיק כמובן אנשי מקצוע בתחום.

באיזה סגנון השיש והקרמיקה?

בכל מטבח יש משטח עבודה ליד הכיור, שעשוי בדרך כלל משיש או מחומר אחר. יש חיפוי קרמיקה על הקיר וזה ברור למה. כי כאשר מבשלים הרבה פעמים מתיזים בלי כוונה, וצריך לנקות את זה. זה לא יכול להיות על קיר, חייבים לעשות שם קרמיקה.

שיפוץ מטבח כולל הצעות של חברת השיפוצים למשטח העבודה, קרמיקה, אולי גם פרקט במטבח ולכל אלה, דואג המשפץ כאשר הוא יודע לנווט ולהציע לבעלי המטבח את המוצרים הנכונים שיכולים להחזיק מעמד במטבח.

לכל אחד יש חזון. אנחנו כאן במור פרוייקטים עובדים, כל פעם מחדש, כדי להגשים אותו.

חלונות ודלתות- שיפוץ מטבח

אחד הדברים שקורים בכל מטבח הוא שאחרי כמה שעות של בישול, הוא אפוף באדים ובריחות. חברת השיפוצים צריכה לתכנן את הפתחים של המטבח, כלומר את החלונות ודלת היציאה (לפעמים היא פונה למרפסת השירות). זאת כדי לוודא שיעבור אוויר במטבח הזה. הרבה פעמים יהיו וונטות במטבח או מוצרים אחרים לערבות האוויר כדי לנקות אותו.

גם פה חברת שיפוצים צריכה לחשוב על סוג הדלתות והחלונות, שיכולים להיות במקום מלא לחות ואדים ולא לקרוס. אסור שהם יהיו עשויים מחומרים מתכלים או מתנפחים, שכן הנוכחות שלהם ליד לחות לאורך זמן עלולה לפגוע לחלוטין בעמידות שלהם והם עלולים להתחיל להתנפח ולהירקב.

בואו נבצע את השיפוץ הבא שלכם ביחד! השאירו פרטים ונשמח לעזור