מור פרוייקטים

שיפוץ חדר אמבטיה

חדר אמבטיה, הוא אחד המקומות הכי אישיים ומפנקים בבית. חדר אמבטיה הוא הזדמנות לחגיגה של עיצוב, כל אחד עפ"י טעמו והסגנון שהוא רוצה להכניס לחדר האמבטיה.

חשוב להבין כי חדר אמבטיה צריך להיות עשוי מחומרי גלם מאוד איכותיים, משום שזהו מקום שסובל מלחות ורטיבות, וחומרי גלם נחותים, כמו גם עבודה בלתי מקצועית ואיכותית של שיפוץ חדר אמבטיה, עלולים לגרום להתפרקות של אריחי הקרמיקה, לקילוף של טיח מעל הקיר ועד להצטברות של לחות על הקירות.

שיפוץ חדר אמבטיה צריך להיעשות ראשית תוך תכנון והתאמת הצרכים של המשתמשים ברמת הפונקציונאליות. אחר כך חושבים איך משלבים את הפונקציונאליות הזו עם העיצוב.

יש היום כל מיני מגמות עיצוב של חדרי אמבטיה, ולכן הרבה מאוד אנשים רוצים לעשות שיפוץ חדר אמבטיה ולהכניס גם אליהם הביתה אלמנטים עיצוביים חדשניים של חדר אמבטיה.

אפשר לעשות שיפוץ חדר אמבטיה בסגנון למשל ארמני. מדובר על אריחים מצוירים, כיור עתיק מצויר כמו גם אריחי רצפה מצוירים, ולשלב אותם עם משטח חלק כדי "לשבור" את הציוריות.

אפשר לעשות שיפוץ חדר אמבטיה בסגנון טוסקני, כאשר הצבעים הכי מבוקשים היום הם תכלת או צהבהב, בשילוב ארונות כפריים מעץ וגם אמבטיה עומדת על רגליים שזה הדבר הכי אהוב היום על רבים, אבל בשביל זה צריך חדר אמבטיה די גדול.

סגנון נוסף של שיפוץ חדר אמבטיה יכול להיות מודרני. כאן מדובר על שילוב של זכוכית עם משטח וכיור מקוריאן. זהו חומר שאפשר להזמין ממנו כיור ומשטח באיזה צבע שרוצים, וכך להכניס לחדר האמבטיה צבע מעניין.

תחום חדרי האמבטיה, הוא תחום מפותח מאוד מבחינת העיצובים והאלמנטים החדשים שלו. יש אביזרים מעניינים כמו ברזים מודרניים מיוחדים, יש כיורים במראה עתיק או מודרני, ארונות צפים או דווקא בסגנון עתיק. אתם יכולים לבחור היום כל חדר אמבטיה שאתם רואים באיזה מגזין ולקבל אותו.

לכל אחד יש חזון, אנחנו כאן במור פרוייקטים עובדים, כל פעם מחדש. כדי להגשים אותו.

חשוב לציין- שיפוץ חדר אמבטיה זה אחד הדברים שצריכים להיעשות בצורה הכי מקצועית. שימוש בחומרי גלם לא נכונים, כמו גם הדבקת אריחי קרמיקה על הקיר או הרצפה, חייבים להיעשות עם דברים מיוחדים ובשיטות עבודה מתקדמות.

לפני שאתם מזמינים חברת שיפוצים שעושה שיפוץ חדרי אמבטיה, וודאו שאתם מתקשרים עם חברה שיש לה ניסיון ושתוכל גם לכוון אתכם, מבחינת השטח והעלויות לשיפוץ חדר אמבטיה הכי נכון עבורכם.

כל אחד אוהב את האמבטיה שלו בצורה אחרת, אבל מה שבטוח שיפוץ חדר אמבטיה זה פרויקט שמיועד רק למקצוענים, ולא כל חברת שיפוצים יודעת ויכולה לעשות את זה בצורה איכותית. זהו מקום מאוד רגיש מבחינת הלחות ושינויי הטמפרטורה ולכן שימוש בחומרים ייעודיים ומקצועיים, תוך שימוש ויישום שיטות מתקדמות לעבודה, יבטיח לכם שיפוץ חדר אמבטיה לשנים רבות, לשביעות רצונכם המלאה ובשביל זה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן

בואו נבצע את השיפוץ הבא שלכם ביחד! השאירו פרטים ונשמח לעזור