מור פרוייקטים

שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה קומפלט

סוף סוף קניתם דירה. זה לקח הרבה זמן כי בכל זאת דירה לא קונים כל יום, רכשתם אותה במקום שאתם אוהבים קרוב לגנים ולבתי ספר. מקום מצוין, שכונה נהדרת, אבל מה? התכנון הפנימי של הדירה בכלל לא מוצא חן בעיניכם ואתם רוצים משהו אחר.

זה בדיוק הזמן לפנות למעצב פנים או לתכנן לבד את הדירה ובסוף לקחת לביצוע קבלן שיפוצים עם ניסיון בשביל תהליך שיפוץ דירה קומפלט באופן אפקטיבי.

יש מגמה היום בתחום של עיצוב פנים שלא רק בעלי וילות ובתים פרטיים מזמינים עיצוב פנים אלא גם בעלי דירות. בכל זאת יש הבדל בין תכנון שאתם יכולים לעשות לבין תכנון ועיצוב פנים של מישהו שלמד את זה ויש לו גם כישרון.

יותר מזה. מעצב פנים ביחד עם קבלן שיפוצים יוכלו להגיד לכם מה אפשרי ומה לא. מלבד ההיבט של העיצוב, יש גם את הקטע שך האפשרויות מבחינת בנייה ולכן שילוב של מעצב פנים וקבלן שיפוצים הוא האידיאלי בשביל התחלה של שיפוץ דירה קומפלט בהתאם לקו העיצובי שלך כלקוח.

שיפוץ חדר אמבטיה

כאשר מדברים על שיפוץ דירה קומפלט חשוב להזכיר גם שיפוץ של דירה יד שנייה ודגש על שיפוץ חדר אמבטיה. לרוב, הדבר הראשוני שאנשים קונים זה את האמבטיה. לפעמים איך לומר, לא כל כך כיף להתקלח במקום שמישהו זר עשה את זה או לטבול באמבטיה של זרים. לכן הדבר הראשון שמזמינים מקבלן שיפוצים זה שיפוץ של האמבטיה כחלק מתהליך של שיפוץ דירה קומפלט.

יש היום המון סוגי קרמיקות וטרנדים בעיצוב אמבטיה. החל מהאמבטיה עצמה שיכולה להיות לא רק בצבע לבן וכלה באביזרי אינסטלציה בסגנון עתיק, עם קרמיקה מצוירת שמעניקים לכל אמבטיה טאץ' עתיק ויפהפה.

כמובן שאת הרצפה עוטפים גם בקרמיקה ורצוי לא בצבעים של הקירות. כל קבלן שיפוצים יוכל להנחות אתכם בקשר לחומרי הגלם הנכונים שמתאימים למקום כמו אמבטיה שמייצרת הרבה אדים ולחות.

לכל אחד יש חזון, אנחנו כאן במור פרוייקטים עובדים, כל פעם מחדש. כדי להגשים אותו.

שיפוץ של מטבח- קבלן שיפוצים

גם אם אתם בשלנים וגם אם לא, שיפוץ מטבח הוא אחד הדברים הכי חשובים בכל בית. זה עושה חשק לבשל וזה גם עושה חשק לאכול.

אחד מהדברים החשובים ביותר בתהליך של שיפוץ דירה קומפלט הוא שיפוץ של מטבח, כך אומר קבלן שיפוצים ותיק, זה לקחת בחשבון שצריך להשתמש בחומרי גלם שמסוגלים לספוג לחות כי מטבח מייצר אדים ולחות. הרי אף אחד לא רוצה קירות מתפוררים או שהדלתות של המטבח יתנפחו לכן חשוב לפני שמזמינים בכלל מטבח, להתייעץ עם חברת שיפוצים וכמובן קבלן שיפוצים שמבין לא רק בשיפוצים אלא גם בחומרי הגלם המתאימים לפי מיקום של המטבח בבית, אם הוא פונה לשמש וכדומה. מידע שכזה יכול להועיל לתהליך של שיפוץ דירה קומפלט ולגרום להצלחת הפרויקט באופן טוב יותר.

שיפוץ של חדרי ילדים

קבלן שיפוצים אומר שאחד השיפוצים הכי שכיחים הם לסגור חלל אחד גדול לכדי לייצר כמה חדרים לילדים. יש אנשים שקונים דירת שניים וחצי והופכים אותה לארבעה, כי יש להם שני ילדים והם חייבים חדר משלהם.

קבלן שיפוצים שמתחיל תהליך של שיפוץ דירה קומפלט יכל לדעת איך לעשות את ההפרדה הזו עם חומרי הגלם הכי טובים והבנייה הכי איכותית כדי ליצור חלל מתאים לכל ילד בהתאם לצרכים המתבקשים. 

מעוניינים בשיפוץ דירה קומפלט? השאירו פרטים ונשמח לעזור