שיפוצים בתל אביב

תל אביב עוד מעט בת מאה ועשר. זה מספיק  זמן כדי שאפשר יהיה לומר שיש לה אופי. לא סתם צעירים מכל הארץ עוברים לתל אביב, למרות המחירים היקרים, בעיות החנייה והדירות הישנות. ולא רק צעירים, גם זוגות מבוססים עם ילדים מוצאים בתל אביב מקום מתאים לבנות בו משפחה, ויש הרבה זוגות מבוגרים, שאחרי שכל הילדים עזבו את הבית מחפשים דירה בתל אביב כדי להיות במרחק הליכה מבתי קפה, חוף הים ותיאטראות.

אין לי שום דבר נגד זקנים, אבל יש רק חסרון קטן בגיל מבוגר, כשמדברים על בניינים שבמקרה הטוב נבנו לפני לפחות שישים שנה. הדירות שנבנו בסמוך לקום המדינה נבנו בהתאם לאורח החיים אז, שאמר מטבח קטן, מרפסות פתוחות, וחובה לציין גם שחומרי הבניין לא היו מהמשובחים. אצלי בבית למשל הבלוקים עשויים מחול מעורב בצדפים…לא הייתם תולים על זה טלוויזיה.

הרבה דירות מחליפות ידיים בתל אביב. וכל משפחה רוצה לעצב את הבית החדש שקנתה לטעמה. זה אומר המון שיפוצים בתל אביב. אין כמעט רחוב שלא תראו בו עגלת טרקטור מלאה בפסולת של שיפוצים בתל אביב.

מה מיוחד בשיפוצים בתל אביב?

אין עוד עיר בארץ שיש בה כל כך הרבה בניינים ישנים שנבנו בזמנו למגורים, ושהביקוש להם כל כך גבוה. לא סתם. החיים בעיר הגדולה מפתים הרבה אנשים לקנות דירה בתל אביב, אבל כל עסקה של מכירת דירה בעיר הזו מספקת עבודה לחברת שיפוצים בתל אביב.

חברות שיפוצים בתל אביב עוסקות בהרבה מקרים בהריסת כל החלק הפנימי של הבית, כמובן מלבד העמודים והקירות התומכים. כל החלל הפנימי מעוצב מחדש בהתאם לאורח החיים והמכשור החשמלי המודרני, כשכמובן המטבח מקבל תשומת לב מיוחדת.  

החלוקה הפנימית החדשה בדירות שעוברות פרויקט שיפוצים בתל אביב מתבצעת ברוב המקרים באמצעות קירות גבס, שהם כבר שנים הדרך הקלה יותר לעשות את תפקיד הבלוקים הכבדים והרחבים של פעם. אפשר לממש כל פנטזיה עיצובית בעזרת בנייה עם מחיצות גבס. נישות, קרניזים, תקרות כפולות וסמויות ועוד.

קבלני שיפוצים בתל אביב גם מחליפים בדרך כלל את כל תשתיות המים, הביוב והחשמל של הדירה. התשתיות הישנות כבר עשו את שלהן מזמן, וברוב המקרים יש סתימות בצינורות הביוב, נזילות מצנרת המים, וגם מערכת החשמל, מהלוח הראשי ועד השקע האחרון מוחלפים בחדשים.

איך בוחרים חברת שיפוצים בתל אביב

זה לא עניין כל כך פשוט לתת מפתחות של דירה שזה עתה קנינו, בלא מעט כסף, לכל אחד שטוען שהוא יודע לשבור קירות.

מי שרוצה חברת שיפוצים בתל אביב שתהיה רצינית ואחראית חייב לוודא שהחברה רשומה בפנקס הקבלנים, שיש לה אוסף של פרויקטים שביצעה בעבר והלקוחות בהם מרוצים. בקיצור, חברה שמשדרת שירות, אמינות, מקצועיות ואיכות.

שיפוצים בתל אביב