שיפוץ חדר אמבטיה – איך ניגשים לתהליך

בדירות ישנות בעיקר, יש חדר אמבטיה עם אמבטיה. ברור שמדובר בדירה ישנה, בוודאי מהתקופה שמים לא עלו כל כך הרבה כסף. היום עושים חשבון לכל טיפה וחוץ מזה ישראל מתייבשת…

יש היום כמובן הרבה מאוד חלופות לאמבטיה וכל אחד יכול להגשים את החלום הרטוב שלו במקום שבו הוא יכול להתפנק. בדירות ישנות כאשר עושים שיפוץ חדר אמבטיה, לא תמיד משאירים את האמבטיה. יש כאלה שהולכים על מקלחון כי זה חוסך במים, יש כאלה שעושים ג'קוזי ואלה הם אנשי המים שאוהבים לשבת באמבטיית ג'קוזי על כוס יין ויש כאלה שמוציאים את האמבטיה, כי הם רוצים לטבול באמבטיה מלכותית עם רגליים בסטייל של פעם.

שיפוץ חדר אמבטיה עושים רק עם חברת שיפוצים טובה שיש לה ניסיון וגם בתחום של שיפוץ חדר אמבטיה.

שיפוץ חדר אמבטיה- קרמיקה מצוירת

שיפוץ חדר אמבטיה נעשה הרבה פעמים מטעמים של עיצוב לא רק של צורך. בחדרי האמבטיה העתיקים, תמיד היה כיור אבן וקרמיקות מצוירות, וזה גם הטרנד היום. כל מי שרוצה לעשות שיפוץ חדר אמבטיה רואה בכל מיני חדרי תצוגה קרמיקות כל כך יפות ואין סוף אפשרויות לעשות שיפוץ חדר אמבטיה אותנטי, עם אלמנטים מזרחיים וזה מה שהולך היום. זה נראה עתיק, זה יפה וזה ממש כיף להיכנס לחדר אמבטיה כזה.

שיפוץ חדר אמבטיה דורש תכנון.

שיפוץ חדר אמבטיה- כי הקירות רטובים

הרבה פעמים כאשר אתם נכנסים לדירה מיד שנייה או שוכרים דירה, אתם מגלים כי יש לכם בעיה של רטיבות על קירות חדר האמבטיה וזה כמובן מאוד אופייני לחדרי אמבטיה.

את הרטיבות אפשר לראות בעיקר בחורף משום שבקיץ המלח שהתייבש מהמים שעל הקירות הוא בצבע לבן, אבל בחורף כשיותר קודר רואים על הקיר גבשושיות של מלח וכך יודעים שיש רטיבות על הקירות.

רטיבות בחדר האמבטיה זו סיבה מספיק טובה להזמין שיפוץ חדר אמבטיה כדי להגן עליכם מפני הלחות המצטברת. לחות ורטיבות בחדר האמבטיה, עלולים לגרום להופעת פטריות ועובש שהם מאוד מסוכנים לבריאות ובמיוחד לאנשים שיש להם רגישות בכלי הנשימה.

שיפוץ חדר אמבטיה- בדירה חדשה

לא תמיד חדר האמבטיה שהקבלן נותן לכם, זה מה שעושה לכם חשק להתקלח. לכן, לכל אחד שרוכש  דירה חדשה, יש אפשרות אחרי שהוא נכנס לדירה ליצור קשר עם חברת שיפוצים שמתמחה גם בתחום שיפוץ חדר אמבטיה, ולקבל את חדר האמבטיה שהוא חלם עליו. חדר אמבטיה יש לציין הוא מקום מאוד אישי, מאוד מפנק ולכן כל אחד יבחר איך הוא רוצה שייראה חדר האמבטיה שלו ואיזה שיפוץ של חדר אמבטיה הוא רוצה.

יש אנשים שאוהבים לשים קרמיקות על הרצפה והקירות, יש כאלה שאוהבים כיורים וארונות צפים, יש כאלה שאוהבים מראה עתיק ואז הם מזמינים אמבטיה על רגליים. בקיצור שיפוץ חדר אמבטיה צריך להיעשות בשיא המקצועיות.

שיפוץ חדר אמבטיה