שיפוץ דירה קומפלט – הדרך לשדרוג הבית!

הרבה פעמים בעיקר כאשר מדובר בדירה מיד שנייה, אנו נאלצים לחפש חברת שיפוצים שעושה שיפוץ דירה קומפלט. זה יכול לכלול החלפת המרצפות, הסרת כל הקירות בבית וחלוקת החלל מחדש, החלפת המטבח, הגדלת חלונות, הקמת חדרים מחדש, שיפוץ כללי לאמבטיה וחדרי השירותים, בניית חדר ארונות ועוד.

שיפוץ דירה קומפלט נעשה במקרים בהם הדירה כמו שהיא, כלל לא מתאימה לצרכים של הרוכשים החדשים. למשל זו הייתה דירה של משפחה עם שני ילדים ועכשיו הם משפחה עם ארבעה ילדים או בכלל זוג. כלומר יש צורך בשיפוץ דירה קומפלט כדי להכשיר אותה לדיירים החדשים ולבצע את כל השינויים הנדרשים למי שהולך להתגורר בה.

כדי לעשות שיפוץ דירה קומפלט חייבים להזמין חברת שיפוצים מומחית בתחום שיפוץ דירה קומפלט. וגם להתייעץ עם חברת בדק בית לפני קניית דירה.

שיפוץ דירה קומפלט- חברת שיפוצים

אם אתם רוכשים דירת יד שנייה מאנשים שהתגוררו בדירה, והיא יחסית מטופחת, אתם לא חייבים לעשות שיפוץ דירה קומפלט, אלא אולי להתאים את הדירה לצרכים שלכם, כמו למשל להוסיף חדרים, לבנות פינת עבודה, להרחיב את המרפסת ועוד. אבל אם אתם למשל קונים דירת ירושה שעמדה 30 שנה סגורה אין ספק כי תצטרכו לעשות שיפוץ דירה קומפלט מהמסד ועד הטפחות. ניתן להקביל זאת לתהליך מיתוג עסקי של חברה מתחילה- אתם חייבים התאמה אישית שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

כך למשל מספר מנהל חברת שיפוצים שעושה שיפוץ דירה קומפלט, כי הוא הוזמן ע"י משפחה מצפון תל אביב לשפץ דירה ליד הירקון שעמדה שנים מוזנחת. המצב בדירה הזו היה נורא ואף מדאיג מבחינה בריאותית שכן, במשך השנים הללו כאשר החלונות היו פרוצים, חדרו פנימה להקות של יונים, והשאירו שם לשלשת של שנים (ההפרשות של היונה).

למי שלא יודע לשלשת של יונה זה לא דבר שאפשר לנקות עם מים, זה דורש שבירה של כל הקירות, עקירת הרצפה ובנייה מחדש של כל הדירה.

מנהל חברת שיפוצים, מומחה של שיפוץ דירה קומפלט אמר כי מעולם לא ראה דירה יותר מוזנחת מהדירה הזו.

שיפוץ דירה קומפלט- חרסינה בכל הבית

מנהל חברת שיפוצים, מומחה של שיפוץ קומפלט אמר כי הדירות שהוא נתקל בהן, שמיועדות לשיפוץ קומפלט זה הדבר הכי מוזר שהוא פגש בחיים שלו.

בדריה בצפון תל אביב הוא הוזמן להציע הצעת מחיר עבור שיפוץ דירה קומפלט ולא האמין למראה עיניו. כל הבית היה אדום החל מאריחי רצפה אדומים, משקופים שנצבעו באדום, קירות אדומים, ליקויי איטום, קרמיקות אדומות במטבח ובאמבטיה. מסתבר שמי שגר בדירה הזו קודם מאוד אהב צבע אדום, והוא פשוט צבע את כל הדירה באדום. כמובן שבדיקה כזו חייבים לעשות שיפוץ קומפלט כדי להביא אותה למצב שלא יישאר בה אפילו גרם אדום אחד לא על הקירות ולא על המשקופים…

שיפוץ דירה קומפלט