מחפשים חברת שיפוצים מקצועית?

כאשר הקבלנים בונים בתים, הם לא ממש יכולים לקלוע לטעם של כל דייר, ובדרך כלל המפרט של כל דירה הוא הכי הגיוני שיש מבחינתם, ויש לציין גם הכי זול.

למעט דירות במגדלי פאר או וילות שנבנו בהזמנה, זה בוודאי לא יהיה משתלם כלכלית לשום קבלן להתחיל לבנות דירות בהזמנה אישית, משום שבניית בניין היא בערך כמו סרט נע של פס ייצור. ולכן כאשר אנשים רוכשים דירה, אפילו חדשה, הם הרבה פעמים משפצים אותה כך שתתאים לטעמם האישי ויותר מזה, לצרכים שלהם. דירה של שלושה חדרים יכולה להפוך לארבעה (ועם הרבה דמיון גם לחמישה אם צריך כאשר מדובר למשל במשפחה עם שלושה ילדים).

מרפסות הופכות לחדר של הילד, חלונות מתרחבים כדי לקבל יותר אוויר וגם בשביל העיצוב. פותחים קירות לסלון, כדי שיהיה אופן ספייס לחדר האורחים וכך הבית ייראה יותר גדול. משנים את חדר האמבטיה או אפילו בונים עוד חדר שירות כי זה מה שצריך. בקיצור- כל בית כמעט דורש התאמה לצרכים של הרוכשים אותו ולכן כדי לבצע את השינויים האלה חשוב להזמין חברת שיפוצים מומחית לשיפוצים.

רוצים קיר עקום או ישר- חברת שיפוצים

כמו בכל תחום גם בתחום השיפוצים יש כל מיני רמות של חברות. יש שיפוצניקים שכל מה שהם יודעים זה להרים ולהוריד קירות גבס, אבל לא יותר מזה.

יש חברות שיפוצים שיודעות לעשות עבודות גבס שמתקרבות לרמה של אמן, ויש היום המון ביקוש לזה כי זה יפה. במקום לדחוס מדפים למשל על הקיר בסלון, בונים אותם מגבס, הכי אלגנטי והכי יפה, זוהי השקעת נדל"ן לכל דבר..

יש חברות שיפוצים שיודעות לעבוד מול מהנדס ומקפידות כנדרש על כתבי כמויות ורמה של חומרי גלם. כאלה שמסוגלות לעשות תמ"א 38 לבניין שלם או להרים וילה בכפר שמריהו. אבל בשביל זה צריך גם המון ניסיון ולא פחות חשוב המון כישרון.

הבעיה מתחילה שיש כאלה שחושבים שאחרי שהם שברו לשכנה שלהם את הקיר המיותר שעמד לה בחדרי ילדים, הם כבר חברת שיפוצים ואז הם הופכים להיות כאלה. הם מוציאים כרטיסי ביקור מציגים את עצמם כחברת שיפוצים ואפילו מקבלים עבודות שיפוץ ועכשיו לך תמצא את ההבדל בין קיר עקום לקיר ישר, כי מי שמציג את עצמו כשיפוצניק ואין לו מספיק ניסיון עלול בהחלט לצאת מהבית שלך ולהשאיר לך קיר עקום בסלון, כן זה כבר קרה.

חברת שיפוצים טובה!

חברת שיפוצים טובה היא חברה שיודעת לעבוד ברמות גבוהות שדורשות ציוד משוכלל (למשל אם צריכים נגישות ברמה גבוהה בבית לטובת התקנת מעלון מדרגות) חומרי גלם איכותיים, שיודעת לעשות את הביצוע של תוכניות אדריכל ומהנדס עפ"י התקנים ועושות את זה לא רק טוב, אלא גם יפה.

היזהרו מחברות שיפוצים שאין להם למשל להראות לכם תמונות של שיפוצים שהם עשו, בסוף יכול להסתבר שהם בסה"כ תלו תמונות על הקיר של השכנה והחליטו שהם חברת שיפוצים….

חברת שיפוצים