כל מה שכדאי לדעת על שיפוצים במרכז

חברת שיפוצים במרכז, עוסקת בשיפוץ דירות מיד שנייה שזקוקות לשינוי מאסיבי בהתאם לדרישות הבעלים החדשים שלהם.

דירת שני חדרים יכולה להפוך לסטודיו יפהפה, יש דירות במרכז שאין להן בכלל תריסים או שהם ישנים וצריך להחליף אותם. לשבור מרפסות, להרים קירות אם צריך. את כל אלה עושה חברת שיפוצים.

חברת שיפוצים היום הפכה לקבלן של ממש. לא מדובר רק על הורדת או הוספת קיר, אלא ממש על הפיכת דירה למשהו אחר לגמרי. מיומנות של חברת שיפוצים היום, עם הרבה ניסיון יכולה להקביל לניסיון שיש לאדריכל.

שיפוצים במרכז- דירת שניים הופכת לדירת סטודיו

בתל אביב באזורים מסוימים יש דירות מאוד קטנות. לחברת שיפוצים במרכז הגיע בחור והזמין מהם עבודה על הפיכת הדירה הקטנה לדירת סטודיו.

הבחור חשב שיותר נוח לו לגור במרחב שיש בו גם חדר שינה ופינת אירוח, והוא הרגיש יותר ספייס במקום כזה, ולא בחדר הקטן שיועד לשינה.

חברת שיפוצים במרכז הרסה את הקיר המשותף בין שני החדרים, וכבר נגלה המרחב אליו התכוון הבעלים.

אחר כך נעטף הכול בפרקט מיוחד, ופתאום הסתבר שמדירה קטנה של 48 מ"ר אפשר לייצר משהו שנראה כמו 70 מ"ר וזה רק בגלל הורדת הקיר.

דירת הסטודיו שופצה מהיסוד. הקירות קולפו ונצבעו מחדש, כולל המשקופים, ומהדירה צופה הבחור אל הים. היש כיף יותר גדול מזה?

דירת שלושה חדרים הופכת לחמישה

היום גם לילדים בגיל 7 יש חדר משלהם. זאת הסיבה שהרבה משפחות בעלות דירה בת 3 חדרים, משנים אותה לדירה של חמישה חדרים אם יש להם שלושה ילדים. ואחרי עבודה מיומנת של חברת שיפוצים במרכז, זה באמת נראה מעולה. השאלה המרכזית היא מי החברה שעושה לך את השיפוץ, כמה מקצועיים האנשים העובדים בה ואיזה שיפוץ מציעים לך.

בדירה נחלקו החללים לפי מספר הילדים. להורים אומנם נשאר חדר שינה יותר קטן, אבל הם אפילו העדיפו שהוא יהיה יותר קטן, לטובת חדרי הילדים.

הילדים בני 7, 12 ו-14, קיבלו כל אחד חדר משלהם. לדירה נוספו גם עוד חדרי שירותים, כי הדבר הכי גרוע זה לריב בבוקר על השירותים ולאחר לבית הספר.

חדרי ילדים- קרוב או רחוק מההורים?

יש הרבה הורים שמזמינים חברת שיפוץ במרכז, כדי לשפץ להם דירה ומתלבטים היכן למקם את חדרי הילדים. כאשר מדובר בתינוק, כמובן שהחדר שלו יהיה ממוקם כמה שיותר קרוב לחדר השינה של ההורים, אבל כאשר מדובר בילדים גדולים, מרעישים וכאלה שמזמינים חברים והבית נהיה בית מתנ"ס… ההורים מעדיפים כי את חדר השינה שלהם ימקמו כמה שיותר רחוק.

יש בזה היגיון שהרי הורים צריכים לישון בלילה, ואם מדובר בילדים מתבגרים, הרעש שהם עושים בחדרים שלהם לא יכול לגרום לאף אחד להירדם ולכן ההורים מבקשים עם כל האהבה, חדר שינה כמה שיותר רחוק.

 

שיפוצים במרכז