מור פרוייקטים

הוספת מרפסת: תוספת בנייה משתלמת

הוספת מרפסות לבניין יכולה להוסיף מימד נוסף לכל בניין אשר מעוניין בתוספת אשר תשרת אותו גם לזמן רב וגם תעלה את העלות של כל דירה ודירה בבניין בעתיד. חברת שיפוצים מור פרוייקטים מציעה הוספת מרפסות בתהליך עבודה ייחודי ומקצועי אשר מוסיף לקונסטרוקציה הקיימת של הבניין מרפסות ברמת גימור גבוהה על ידי בעלי המקצוע הטובים בתחום.

אופן העבודה של חברת שיפוצים , מור פרוייקטים הופכת את התהליך למהיר, אידאלי ופרקטי לכל בניין ובכך עוזרת לכל דירה בבניין להשתדרג בין רגע עם מרפסת המותאמת אישית. הוספת מרפסות לבניין מאפשר להוסיף לאיכות החיים היבט נוסף של אווירה נוחה, מקום נוסף לאירוח חברים או משפחה, מרפסת מכניסה אווירה איכותית לכל בית ומאפשר אירוח נוח עם חלל נוסף שלא היה לפני.

כאשר חושבים על הוספת מרפסת לדירה צריך לבחור חברה מקצועית בעל ניסיון וידע רב בהוספת מרפסות, הוספת מרפסות היא פרויקט שצריך להיעשות באופן הטוב ביותר והתחשבות בכל התקנים השונים כדי להגיע לתוצר הביטוחי ביותר. תהליך הוספת מרפסת הינו תהליך מורכב ולכן יש לתכנן מראש את המיקום הייעודי, את השטח, את חומרי הגלם ואת כל ההיבטים הנוספים שיהפכו את העבודה לאידאלית בתהליך מסודר ומקצועי.

תהליך הוספת מרפסת אצלנו חברת שיפוצים מור פרוייקטים הוא תהליך של שיתוף פעולה המלווה בשקיפות, אמינות , ייעוץ וליווי הלקוח בכל זמן הפרויקט, התחשבות בצרכי הלקוחות שלנו זה כלי מפתח אצלנו לעבודה יעילה, נוחה ובטוחה. עבודה שלאחר סיומה הלקוח יקבל בדיוק את מה שהוא ציפה לקבל בתחילת הפרויקט ואף יותר.

הוספת מרפסת בנוסף עוזרת לחיזוק המבנה הקיים, מעבר לשינוי הקוסמטי שהבניין עובר ושדרוג ערך הדירה הוספת מרפסת מחזקת את שלד הבניין ונותנת מענה נוסף ויציב יותר לכל דירה. הוספת מרפסת דורשת אבטחת איכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר ולכן יש לתכנן תוכנית מוקדמת שתיתן את התוצר הטוב ביותר וכמובן הבטיחותי ביותר.

בנוסף כפי שידוע, הוספת מרפסת מעלה את ערך הדירה. כידוע ככל ששטח הדירה גדול יותר גם כך הערך שלה עולה. כאשר מוסיפים מרפסת לדירה מוסיפים שטח ובכך הערך של הדירה בשוק עולה, הערך שלה בעולם הנדל"ן גבוה יותר בנוסף לכך שאת הדירה ניתן למכור מהר יותר. בממוצע הוספת מרפסת מעלה ב-17.5% את ערך הדירה ומאפשר מכירה במחיר שלא היה אפשרי לפני הוספת המרפסת. פנייה אל חברת שיפוצים מקצועית גם תמקסם את עלות הדירה וגם תוסיף שטח  נוסף שלא היה לפני. שטח המותאם בדיוק לצרכי הלקוח.

מעוניינים בהוספת מרפסת בבניין שלכם? השאירו פרטים ונשמח לעזור